Zylkéne 450mg a.u.v. tbl 1x10 tbl

Zylkéne je prírodný hypoalergénny produkt preukázateľne pomáhajúci zvládať stres a uľahčiť adaptáciu na zmeny u psov a mačiek. Zylkéne nemá vedľajšie účinky ako benzodiazepiny, zviera nie je apatické a ospalé. Podáva sa len 1x denne. Dá sa používať u gravidných a kojacich fen a mačiek. ... viac
17.97 EUR bez DPH
Na sklade
21.56 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia

Zylkéne 450mg a.u.v. tbl 1x10 tbl

Zylkéne je prírodný hypoalergénny produkt preukázateľne pomáhajúci zvládať stres a uľahčiť adaptáciu na zmeny u psov a mačiek. Zylkéne nemá vedľajšie účinky ako benzodiazepiny, zviera nie je apatické a ospalé. Podáva sa len 1x denne. Dá sa používať u gravidných a kojacich fen a mačiek.

Zylkéne® obsahuje prírodný extrakt alfa-casozepin, ktorý sa získava z mliečnej bielkoviny kazeínu z odstredeného mlieka a má upokojujúce účinky. Je známe, že novorodenci a kojenci sú schopní si alfa-casozepin vyrobiť enzymatickým štiepením mliečneho kazeínu. Táto schopnosť premeny mliečneho kazeínu na alfa-casozepin sa stráca asi vo veku 4 mesiacov aj s upokojujúcim pôsobením mlieka. Extrakt alfa-casozepin má upokojujúce a uvoľňujúce účinky na ustrašené psy a mačky, symptómy sa zlepšujú už behom krátkej doby a pohoda zvieraťa rastie. Zvieratá sú viditeľne pokojnejšie, lepšie spia a vyhľadávajú opäť viac kontaktov ako s človekom, tak s ostatnými zvieratami.

Zylkéne je dobre znášaný bez vedľajších účinkov, je veľmi chutný (oceníte pri podávaní mačkám), hypoalergénny, neobsahuje laktózu a konzervačné látky.

Stavy strachu a stresu sa u psov a mačiek musia liečiť bez ohľadu na to, či sú krátkodobé alebo dlhodobé. V každom prípade odporúčame konzultáciu u zverolekára. Vplyvom stáleho stresu môžu u psov a mačiek vznikať psychické a zdravotné problémy: zvracanie, syndróm podráždeného čreva, svrbenie kože spojené so zápalmi, hyperventiláciu, búšenie srdca, zápaly srdcových chlopní…

Zloženie:

Zylkéne® 450 mg: Alfa S1 hydrolyzát kazeínu 450 mg, Maltodextrín, Magnesiumstearat

Podávanie a dávkovanie:

Otvorte kapsulu Zylkéne a jej obsah zmiešajte s krmivom. V situáciách, v ktorých môže dôjsť k stresu alebo strachu, ako je manipulácia so zvieraťom, cestovanie, ohňostroj, pobyt v hotely, návšteva veterinára alebo sťahovanie domácnosti odporúčame podávať Zylkéne® minimálne 1-2 dni pred očakávanou udalosťou. Pri dlhodobých problémoch so stresom by sa mal Zylkéne® podávať najprv po dobu 1 – 2 mesiacov alebo aj dlhšie, pokiaľ je to možné. Celoživotné užívanie je možné.

Priemerná denná dávka alfa-casozepinu je 15 mg/kg jedenkrát denne. Stav zvieraťa by mal byť skontrolovaný po 15-30 dňoch liečby a následne môže byť dávka upravená.
Pes či mačka do 5tich kg ….. Zylkéne 75 mg ……. 1 kapsula denne
Pes či mačka 5-10 kg…….. Zylkéne 75 mg ……. 2 kapsule denne
Pes 10-20 kg………………… Zylkéne 225 mg ….. 1 kapsula denne
Pes 20-30 kg………………… Zylkéne 225 mg…… 2 kapsule denne
Pes 20-30 kg………………… Zylkéne 450 mg…….1 kapsula denne
Pes 30-60 kg………………… Zylkéne 450 mg…….2 kapsule denne
Pes 60-90 kg…………………Zylkéne 450 mg……..3 kapsule denne

 

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

9 z 10 chlpáčikov odporúča ↓
Zákazníci kúpili tiež

Zylkéne 450mg a.u.v. tbl 1x10 tbl

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
EUR
HUF