Podávať psom a mačkám pri stresových situáciách alebo preventívne predtým, než nastanú. Zylkène® pomáha rýchle a šetrne preklenúť tieto nepríjemné situácie... viac
5.08 EUR bez DPH
Na sklade
6.1 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia

Zylkéne 75 mg 1 x 10 tbl

Prírodný výživový doplnok Zylkéne skvalitňuje život domácich maznáčikov. Zylkéne pôsobí na psov a mačky na báze materského mlieka. Jeho ukľudňujúce účinky napomáhajú zvieraťu lepšie zvládať stresové situácie. Prípravok obsahuje alfa-kasozepin. Ide o prírodnú látku, ktorá navodzuje uvoľnenie a relaxáciu pri saní materského mlieka. Alfa-kasozepin nie je návykový a nemá nežiadúci sedatívny efekt. Preto ho možno podávať psom i mačkám bez obmedzenia na vek a veľkosť. Jeho cieľom je redukovať príznaky úzkosti. Kapsuly Zylkéne teda zmierňujú úzkosť, zlepšujú prispôsobivosť zvierat a podporujú obnovu ich prirodzeného správania.

Prípravok je vhodný pre úzkostlivé psy a mačky, ktoré sa správajú abnormálne (hlasné prejavy, skučanie, pocikávanie sa, škrabanie atď.). Pre upokojenie zvieraťa sa pokúste vyhýbať situáciám, ktoré mu stres spôsobujú. V prípade, že sa im nedá úplne vyhnúť, tak je potrebné zviera na takúto situáciu pripraviť vopred. Takýmito situáciami je napr. rekonštrukcia domova, sťahovanie, cestovanie, ohňostroje, divoké oslavy, nový prírastok do rodiny (novorodeniatko, ale i nový maznáčik) alebo dlhší pobyt o samote. S podávaním je najlepšie začať ešte pred očakávanou udalosťou a pokračovať až do obnovenia psychickej rovnováhy zvieraťa (pozri dávkovanie).

  • Určené pre: mačky i psov
  • Diagnóza: zviera v strese a úzkosti, podráždené správanie

Výhody kapsúl Zylkéne:

  • pre obidve obľúbené domáce zvieratá (pre mačky je určený práve variant so 75 mg účinnej látky)
  • prírodný produkt
  • obsahuje alfa-kasozepin (upokojujúce účinky ála materské mlieko)
  • zníženie príznakov úzkosti
  • obnova prirodzeného správania

Doprajte vášmu psíkovi naozaj zdravý a dlhý život. Dbajte na jeho správnu výživu. Kvalitné granuly pre psov, konzervy a ďalšie krmivo mu doprajú požadované živiny, ale často je potrebné dopĺňať vitamíny a minerály aj z iných zdrojov. Preto vám ponúkame široký výber výživových doplnkov pre vašich miláčikov od overených výrobcov. Dodajú vašim chlupáčom všetko potrebné a zaistia im kvalitný život.

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

Zylkéne 75 mg 1 x 10 tbl

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené