N&D

N&D Ocean canineNATURAL & DELICIOUS

NUTRIČNÍ SYSTÉM PRO MASOŽRAVCE: VĚDECKY NAVRŽENO V SOULADU S PŘÍRODOU

Dlouholetý vědecký výzkum s humánním přístupem ke zvířatům, probíhající ve spolupráci s katedrou Výživy zvířat Univerzity Federica II. v Neapoli, přivedl tým Farmina Vet Research k vytvoření nutričního systému určeného pro čtyřnohé členy našich rodin: Natural & Delicious, nutriční systém pro masožravce:

  • Natural & Delicious se vyznačuje nízkým glykemickým indexem, získaném u řad Prime, Pumpkin a Quinoa výrobou bez obsahu obilovin a u produktů Ancestral Grain sníženým obsahem obilovin (špaldy a ovsa). Všechny produkty jsou vyrobeny bez kukuřice a umožňují postupné uvolňování energie během celého dne.
  • Výhradně s obsahem přírodních antioxidantů, výtažky bohaté na tokoferol umožňují konzervaci přírodními látkami.
  • Baleno v ochranné atmosféře. Při procesu balení je kyslík nahrazen dusíkem, který zaručuje přírodní konzervaci produktu.
  • Vysoký obsah kvalitních vitaminů, které se díky přidávání za „studena“ vyznačují delší trvanlivostí.

N&D Ancestral Grain canineN&D ANCESTRAL GRAIN

N&D Ancestral Grain je řada krmiv s  nízkým obsahem tradičních obilovin (špalda a oves), splňující výživové potřeby masožravců: psů a koček. Obsahuje výhradně přírodní antioxidanty a výtažky bohaté na tokoferol, umožňující konzervaci přírodními látkami.
Krmivo N&D Ancestral Grain je také bohaté na živiny (včetně vzácných vitaminů), které mají díky technologii vstřikování „za studena“ dlouhodobý efekt.

 

N&D Pumpkin canineN&D PUMPKIN

N&D Pumpkin je řada bez obilovin s obsahem bílkovin 96% a s dýní, typickou zeleninou pro italskou kuchyni s výživovými benefity: je bohatá na betakaroteny, podporuje imunitní systém a pomáhá v boji proti volným radikálům.
Řada obsahuje pouze přírodní antioxidanty, výtažky bohaté na tokoferol pro přírodní konzervaci produktu. Kompletní řada krmiv splňující výživové potřeby štěňat, dospělých psů a koček.

 

N&D Prime canine N&D PRIME

N&D Prime je původní řada produktů bez obilovin, vědecky navržena pro masožravce: psi a kočky.
Jedná se o první řadu produktů Natural & Delicious, vyrobenou z prvotřídních zdrojů živočišných bílkovin s obsahem 98%.
Obsahuje výhradně přírodní antioxidanty, je bez obilovin a GMO, obsahuje živiny (včetně vzácných vitaminů), které mají díky technologii vstřikování „za studena“ dlouhodobý efekt.

 

N&D Quinoa canineN&D QUINOA

N&D Quinoa je nová řada funkčního krmiva navrženého pro podporu zdraví psů a koček se specifickými požadavky na výživu. Bez obilovin, s obsahem 92% bílkovin živočišného původu z nových zdrojů a quinoou, vzácnou surovinou s vynikajícími nutričními vlastnostmi.
Quinoa je potravina, která dokonale zapadá do filozofie nutričního systému pro masožravce společnosti Farmina. Obsahuje přibližně 13% bílkovin s vysokou biologickou hodnotou a vyváženým poměrem esenciálních aminokyselin, což není u zeleniny běžné.

 

N&D Ocean canineN&D OCEAN CANINE

 

Vlhké krmivo Natural & Delicious je zhmotněním filosofie značky Farmina. Jejím výsledkem jsou kompletní a vyvážená krmiva vyhovující biologickým potřebám psů a koček.

Každá receptura v sobě kombinuje pečlivý výběr prvotřídních surovin z regionálních zdrojů, jako jsou libové kousky masa, kusy ryb, vejce, batáty, či kousky ovoce, které můžete na vlastní oči spatřit ihned po otevření jedné z těchto snadno použitelných konzerv.

Pečlivý výběr nejlepších surovin značky Farmina spolu se zcela jedinečnou patentovanou technologií umožňuje přípravu N&D Prime, Pumpkin a Ocean bez jakýchkoliv průmyslových přísad, želatiny nebo stabilizátorů.
Krmivo prochází varem pouze jednou, aby se zachovalo co nejvíce nutričních a organoleptických vlastnosti jednotlivých surovin.

Zobraziť viac
EUR
HUF