x

WeJoint Plus large breeds 30tbl

WeJoint Plus pro velké plemeno 30 tablet Komplexní kloubní výživa Výživový doplněk pro psy a kočky, vyvinutý pro zajištění podpory ve výživě a posílení zdravých kloubů. Doporučuje se pro mladá a rostoucí zv&iac... viac
34.18 EUR bez DPH
Na sklade
41.02 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia

WeJoint Plus large breeds 30tbl

WeJoint Plus pro velké plemeno 30 tablet
Komplexní kloubní výživa
 
Výživový doplněk pro psy a kočky, vyvinutý pro zajištění podpory ve výživě a posílení zdravých kloubů. Doporučuje se pro mladá a rostoucí zvířata, zvířata s vysokou fyzickou aktivitou a při jakémkoliv onemocnění kloubů (zánětlivé, traumatické, degenerativní nebo při nepohyblivosti kloubů).
 
Složení v 1 tabletě přípravku WeJoint Plus:
 
WeJoint Plus Velké plemeno Střední plemeno Malé plemeno a kočky
Glucosamine Hydrochloride 500 mg 360 mg 250 mg
Hydrolyzovaný Kolagen II. typu 40 mg 20 mg 10 mg
Chondroitin sulfát 200 mg 135 mg 100 mg
MSM 125 mg 90 mg 60 mg
Krillový olej 100 mg 70 mg 40 mg
Harpagophytum Procumbens 4,8 mg 3,36 mg 1,6 mg
Vitamín C 50 mg 35 mg 22 mg
Zinek 30 mg 20 mg 15 mg
Mangan 2 mg 2 mg 2 mg

Dávkování:
Zvířata do 10 kg – 1 tableta denně – WeJoint pro malé plemeno
Zvířata 10 – 25 kg – 1 tableta denně – WeJoint pro střední plemeno
Zvířata 25 - 40 kg – 1 tableta denně – WeJoint pro velké plemeno
Zvířata nad 40 kg – 2 tableta denně – WeJoint pro velké plemeno
 
WeJoint® Plus kombinuje působení vice komponentů, což má za následek kompletní přístup k léčbě kloubní patologie. Doporučení platí také pro mladá a rostoucí zvířata.
 
GLUCOSAMIN HYDROCHLORID - Je nepostradatelný pro syntézu glykosaminoglykanů, částí chrupavky a synoviální tekutiny. Umožňuje zvýšenou pohyblivost, pružnost a nosnou kapacitu kloubních struktur. Forma hydrochloridu má vyšší biologickou dostupnost.
 
HARPAGOPHYTUM PROCUMBENS – ČERTŮV DRÁP - (Standartizovaný purifikovaný extract) - Má protizánětlivý a analgetický účinek zejména při léčbě bolestivých manifestacích kloubu. Studie ukazují, že inhibuje metabolismus kyseliny arachidonové, cyclooxygenázu(COX) a lipoxygenázu(LOX), redukuje produkci eicosanoidů, jako jsou prostaglandiny. Pokud jde o inhibici COX, tak harpagofyt inhibuje COX-2, ale ne COX-1, což vysvětluje jeho vysokou toleranci a snížení vedlejších účinků na rozdíl od NSAIDs, které inhibují obě formy enzymu.
 
CHONDROITIN SULFAT - Podporuje syntézu glykosaminoglykanů v chondrocytech, které poskytují chrupavce schopnost absorbovat náraz. Dále udržuje rovnováhu a obsah vody v chrupavce, a spolu s kolagenem zajišťuje pevnost v tahu. Také má funkci udržovat synoviální tekutinu tekutou a zdravou.
 
METHYL SULPHONYL METHANE (MSM) - Je schopen snižovat a kontrolovat bolest v důsledku procesů nemoci. Umožňuje zvýšenou pohyblivost kloubů a poskytuje jasné zlepšení kvality života.
 
KRILLOVÝ OLEJ - Krillový olej obsahuje nejčistší  esenciální bioaktivní mastné kyseliny  - Omega 3 – kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina doxosahexaenová(DHA) – s prokázanou účinností v oblasti kontroly a významu protizánětlivých léčiv (cytokiny a leukotrieny) a genetiky COX-2. Obsahuje také Astaxantin, který je nejsilnějším antioxidantem z řady karotenoidů, s protizánětlivých a analgetickým účinkem.
 
VITAMIN C - Primární antioxidant v těle. Kyselina askorbová neutralizuje účinky volných radikálů v kloubech. Hraje také významnou roli jako metabolický kofaktor v kloubních procesech.
 
SÍRAN ZINEČNATÝ - Klíčový stopový prvek stravy, nezbytný pro enzymatické procesy v celém těle. Je zvlášť důležitý při tvorbě chrupavky.
 
KOLAGEN TYPU II - Kolagen má strukturální roli v kloubech, je hlavní složkou chrupavky. Kolagen typu II má specifickou schopnost v kloubech, snižuje zánět, stejně jako degradaci kolagenu v kloubu.  Přítomnost kolagenu typu II vede ke snížení imunitní odpovědi a expresi kolagenázy, zodpovědné za destruktivní cyklus chrupavky.
 
MANGAN - Tento stopový prvek je nejběžnějším kofaktorem pro glycosyltransferázy, základní enzymy v syntéze proteoglykanů, nezbytných k tvorbě chrupavky a kostí.
 
 

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

WeJoint Plus large breeds 30tbl

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
EUR
HUF