VÝZVA NA POMOC ÚTULKOM

Farma v údolí o. z. Dubnica nad Váhom
OZ Šťastné labky Fiľakovo
OZ Šťastné labky Fiľakovo
Útulok Piešťany
Útulok Piešťany
Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Táto sekcia slúži výlučne na pomoc našim štvornohým kamarátom z útulkov. Každý útulok vyhlási výzvu na tovar, ktorý akútne potrebuje ( zväčša granuly, konzervy, hračky) podľa svojich potrieb.

Táto výzva trvá zvyčajne 2 až 4 týždne, kde máte možnosť pomôcť útulku zakúpením potrebného tovaru. Po skončení výzvy dovezieme potrebnú pomoc útulkom.

Vami zakúpený tovar do útulkov privezieme bezplatne.

Platba možná iba online prevodom!

Zobraziť viac
Filtrovanie
podľa parametrov
Eminent Large Breed 25/13 15 kg
Eminent Large Breed 25/13 15 kg
Na sklade
23.68 EUR
Veľké a obrie plemená psov často trpia problémami s pohybovým aparátom (vysoká záťaž kostry a kĺbov pre vyššiu hmotnosť psov) a majú ťažkosti s trávením. Tomu je prispôsobená aj receptúra krmiva, ktorá udržuje psa vo vynikajúcej kondícii. Chondroitín, glukosamín a ideálny pomer vápnika a fosforu zaisťujú správnu funkciu kĺbov. FMP systém optimalizuje trávenie, L-karnitín spolu s vitamínmi E a C podporujú srdcovú činnosť. 260 g drůbeží moučky v 1 kg krmiva zodpovedá 1 040 g čerstvého mäsa. Zloženie: hydinová múčka (26 %), kukurica, pšenica, hydinový tuk, ryža, hydrolyzovaná hydinová pečeň, ľanové semienko, kokosový olej, MOS (mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy), betaglukány, glukosamín, chondroitín, doplnkové látky (vitamíny, mikroprvky, aminokyseliny). proteín 25 %, tuk 13 % Kĺby KĹBY Chondroitín a glukosamín zaisťujú správny vývoj pohybového aparátu. Chelát mangánu vyživuje chrupavku a omega-3 mastné kyseliny pôsobia preventívne proti zápalu kĺbov. Imunita IMUNITA Betaglukány, MOS a FOS posilňujú imunitný systém. Vitamíny E a C zvyšujú obranyschopnosť organizmu, podporujú ochranu a regeneráciu buniek. Kondícia KONDÍCIA Esenciálne aminokyseliny lysín a metionín sú dôležité pre rast a vývoj svalového tkaniva a pomáhajú udržiavať dobrú kondíciu zvieraťa. Koža KOŽA Omega-3 a -6 mastné kyseliny obmedzujú výskyt kožných problémov. Vitamíny skupiny B (niacín, kyselina pantoténová a iné) a vitamín A regenerujú kožu a ovplyvňujú kvalitu srsti.
Filtrovať produkty
CenaStavZnačkaLen skladom