Versele Laga OROPHARMA Recup-Lyt 240g - elektrolyty

Kŕmna zmes pre holuby. Jedinečná zmes elektrolytov na báze glukózy. Podávajte ihneď po prílete na rýchle zotavenie a na prevenciu dehydratácie spôsobenej hnačkou. Zabraňuje dehydratácii spôsobenej hnačkou. Pomáha pri rýchlej obnove po pretekoch. Zabezpečuje kontrolovanú rovnováhu tekutín v tkanivách a orgánoch a následne zabraňuje dehydratácii.... viac
8.98 EUR bez DPH
Na objednávku
10.78 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia

Versele Laga OROPHARMA Recup-Lyt 240g - elektrolyty

Kŕmna zmes pre holuby. Jedinečná zmes elektrolytov na báze glukózy. Podávajte ihneď po prílete na rýchle zotavenie a na prevenciu dehydratácie spôsobenej hnačkou. Zabraňuje dehydratácii spôsobenej hnačkou. Pomáha pri rýchlej obnove po pretekoch. Zabezpečuje kontrolovanú rovnováhu tekutín v tkanivách a orgánoch a následne zabraňuje dehydratácii.

Zloženie:

glukóza, chlorid sodný, chlorid draselný, síran horečnatý, chlorid vápenatý

Analytické zložky:

bielkovina 0%, vláknina 0%, tuk 0%, popol 7.18%, lyzín 0 mg/kg, metionín 0 mg/kg, sodík 19600 mg/kg

Návod na podávanie:

1 vrecko na liter pitnej vody - počas súťažnej sezóny. Holuby sú veľmi smädné po prílete: zmiešajte čerstvú pitnú vodu a 1 čajovú lyžičku zmesy glukózy + vitamínov na liter vody. Pitná voda pre prilietavajúce vtáky musí byť vopred prispôsobená na teplotu v podkroví. Po 2 hodinách vymeňte vodu za čerstvú a podávajte Recup-Lyt až do nasledujúceho dňa. Pre lety na veľké vzdialenosti: deň pred košovaním. Počas chovnej sezóny. Počas obdobia preperovania: raz za týždeň. Roztok obmieňajte denne. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste.

Tip:

V prípade črevných problémov (adenovírus, kolibacilóza, kokcidióza) podávajte denne Recup-Lyt až do ustúpenia príznakov, akým je napr. hnačka.

Min. trvanlivosť do: na obale

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

9 z 10 chlpáčikov odporúča ↓

Versele Laga OROPHARMA Recup-Lyt 240g - elektrolyty

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Stráženie produktu
EUR
Naposledy navštívené