Supreme Original slama 2 kg, 17 l

Supreme Natural Barley Straw. 100% prírodná podstielka z jačmennej slamy. Vytvorí v klietke alebo v koterci maximálne pohodlné a útulné prostredie. Zo slamy je odstránený prach, čo pomáha predchádzať respiračným ochoreniam. Podstielka je v balení zlisovaná. Je ekologická, prirodzená pre životné prostredie a môže byť likvidovaná spoločne s inými kompostovateľnými materiálmi. Návod na použitie: Rozprestrite dostatočné množstvo podstielky tak, aby pokryla celé dno koterca alebo klietky, aby vytvorila vrstvu s dostatočne hrejivou a absorpčnou schopnosťou. Pravidelne vymieňajte, v teplom počasí častejšie, v zime podstielku kontrolujte, či nie je vlhká alebo plesnivá. Spóry plesní môžu malým zvieratám spôsobiť dýchacie problémy. Balenie vystačí minimálne na 3 použitia ako podstielka pre klietku alebo koterec o rozmeroch cca 38 cm x 50 cm.... viac
3.92 EUR bez DPH
Na sklade
4.7 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia

Supreme Original slama 2 kg, 17 l

Supreme Natural Barley Straw.

100% prírodná podstielka z jačmennej slamy.

Vytvorí v klietke alebo v koterci maximálne pohodlné a útulné prostredie. Zo slamy je odstránený prach, čo pomáha predchádzať respiračným ochoreniam. Podstielka je v balení zlisovaná. Je ekologická, prirodzená pre životné prostredie a môže byť likvidovaná spoločne s inými kompostovateľnými materiálmi.

Návod na použitie:

Rozprestrite dostatočné množstvo podstielky tak, aby pokryla celé dno koterca alebo klietky, aby vytvorila vrstvu s dostatočne hrejivou a absorpčnou schopnosťou. Pravidelne vymieňajte, v teplom počasí  častejšie, v zime podstielku kontrolujte, či nie je vlhká alebo plesnivá. Spóry plesní môžu malým zvieratám spôsobiť dýchacie problémy.

Balenie vystačí minimálne na 3 použitia ako podstielka pre klietku alebo koterec o rozmeroch cca 38 cm x 50 cm.

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

9 z 10 chlpáčikov odporúča ↓

Supreme Original slama 2 kg, 17 l

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Stráženie produktu
EUR
Naposledy navštívené
AF Distribution s.r.o.
Karpatské námestie 10A
83106 Bratislava Rača
Slovenská republika
IČO: 52010180
IČ DPH (DIČ): SK2120864328
Czech
cz
Slovak
sk
EUR
CZK