Liečivá & Doplnky stravy pre psov

Liečivá
Liečivá
Probiotikum pre psy
Doplnky výživy
Doplnky výživy
Hojenie rán
Hojenie rán
Kĺbový výživa
Kĺbový výživa
Oleje a tuky
Oleje a tuky
Regenerácia
Regenerácia
Srsť a pokožka
Srsť a pokožka
Ochranné pomôcky a límce
Bandáže a obínadlá
Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie
Filtrovanie
podľa parametrov
2 Varianty
Akcia
Canvit Chondro Maxi  500 g +Canvit Junior Maxi 230g
Canvit Chondro Maxi 500 g +Canvit Junior Maxi 230g
Na sklade
20.99 EUR
Regenerácia kĺbov a zlepšenie pohyblivosti. Vhodné pre psy nad 25 kg, na prevenciu problémov s pohybovým aparátom, pre psov s vyšším rizikom pohybových ťažkostí (starnúcich psov, aktívnych psov a psov s nadváhou). Canvit Chondro je kombináciou unikátnych chondroprotektív & bioaktívnych látok: chondroitín sulfátu, glukosamín sulfátu, kolagénu, vitamínu C a organicky viazaných stopových prvkov. Tieto látky posilňujú chrupavku, zvyšujú mechanickú odolnosť kĺbov, spevňujú väzy a šľachy a celkovo prispievajú k zlepšeniu pohyblivosti. Zloženie výživy na kĺby pre psov Sušená laktóza, kolagénový hydrolyzát 10 %, sušené pivovarské kvasnice, pšeničný škrob, glukosamín sulfát 7,0 %, chondroitín sulfát 4,2 %, hydrogenfosforečnan vápenatý, hydinová múčka, chelát horčíka 0,17 %, oxid horečnatý Analytické zložky: Hrubý proteín 20.5 %, obsah tuku 2 %, Hrubá vláknina 7 %, Hrubý popol 15 %, Horčík 0,35 %. Doplnkové látky v 1 kg: Nutričné: Vitamín E (? -Tokoferol acetát) (3a700) 3 500 mg, Vitamín C (E300) 7 000 mg, Biotín 100 mg, Niacínamid (3a315) 1 500 mg, Mangán (E5, chelát mangánu a hydrátu aminokyselín) 260 mg, selén (3b8.11, organický selén Saccharomyces cerevisiae NCYC R397) 2 mg. Obsahuje antioxidanty. Dávkovanie výživového doplnku pre psov na kĺby Na 10 kg hmotnosti psa, mladé, rastúce psy/0,5 tablety. Psy v záťaži a staršie psy/1 – 1,5 tablety.

Lieky a Doplnky pre psov - za najnižsie ceny. Najpredávanejšie značky Canvit, Alavis, Zylkéne, Beaphar, Brit, Canina, Geloren. 

• Kĺbová výživa pre psy  • Doplnky výživy pre regeneráciu psa     • Doplnky výživy pre zlepšenie srsti a pokožky u psa 

                 • Liečivá pre psy ○ Lieky na poruchy pečene, obličiek a močového aparátu pre psy ○ Lieky a vitamíny proti stresu psa ( Lieky na stres u psa )   ○ Lieky na lepšie trávenie ○ Lieky proti hnačke u psa ○ Lieky na črevné parazity u psa 

 

 

Zobraziť viac
Filtrovať produkty
CenaStavZnačkaLen skladomUrčenie