Pavo Eplus 3 kg

Pavo Eplus obsahuje přírodní antioxidanty CellProtect , které přispívají k neutralizaci odpadních produktů ve svalech. Kromě toho ještě obsahuje vitamíny C a E. Mnoho doplňků pro svaly obsahuje syntetický vitamín E pocházející z ropného průmyslu. Pavo Eplus však obsahuje přírodní vitamín E vyrobený z rostlinného materiálu, který mohou koně snáze vstřebávat. Výzkum ukázal, že sportovní a dostihoví koně potřebují velkou dávku vitamínu E k tomu, aby byly schopni vylučovat odpadní produkty ze svalů. Jejich potřeba se může zvyšovat až na 2000 jednotek denně, to je úroveň, kterou nelze opětovně doplnit jen s pomocí samotného krmného koncentrátu. ... viac
36.65 EUR bez DPH
Na objednávku
43.98 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia

Pavo Eplus 3 kg

Je váš kůň po tréningu celý ztuhlý, nebo má bolestivé svaly? Když se ve svalech nashromáždí odpadní produkty, je rozumné podpořit rozpad a exkreci těchto látek.

Pavo Eplus: zabraňuje tuhnutí svalů vašeho koně
Pavo Eplus obsahuje přírodní antioxidanty CellProtect , které přispívají k neutralizaci odpadních produktů ve svalech. Kromě toho ještě obsahuje vitamíny C a E. Mnoho doplňků pro svaly obsahuje syntetický vitamín E pocházející z ropného průmyslu. Pavo Eplus však obsahuje přírodní vitamín E vyrobený z rostlinného materiálu, který mohou koně snáze vstřebávat. Výzkum ukázal, že sportovní a dostihoví koně potřebují velkou dávku vitamínu E k tomu, aby byly schopni vylučovat odpadní produkty ze svalů. Jejich potřeba se může zvyšovat až na 2000 jednotek denně, to je úroveň, kterou nelze opětovně doplnit jen s pomocí samotného krmného koncentrátu.

Selen v PavoEplus
Dále je přidán stopový prvek selen, protože analýzy objemového krmiva, které Pavo provádělo po celé Evropě po mnoho let, ukazují, že objemové krmivo obsahuje velmi nízkou hladinu tohoto mikrominerálu. Příjem selenu je tedy často velmi malý. Kombinací selenu a vitamínu E se stimuluje a aktivuje tentýž životně nejdůležitější enzym, který neutralizuje volné radikály. Tento výrobek neobsahuje pšenici a je tak bezlepkový.

K dostáníve 3 kg kbelíku s uzavíratelným víkem.


Důležité vlastnosti

 • Udržuje pružnost svalů

 • Přispívá k zamezení zakyselení svalů po náročném tréninku

 • Zabraňuje tuhnutí svalů

 • S obsahem přírodního vitamínu E, selenu a hořčíku

 • Podporuje dobrou koordinaci svalů během nepřerušovaného výkonu

Použití

 • Při náročném fyzickém cvičení

 • Pro koně, kteří potřebují vitamín E a/nebo selen navíc

 • Pro nepřerušovaný výkon

 • Pavo Eplus podávejte před velmi náročným tréningem nebo závodem a v jejich průběhu.

Rady pro krmení
Pavo Eplus je určen pro koně citlivé na zakyselení svalů nebo pro koně, kteří často po tréningu ztuhnou. Jedná se o preventivní kúru. Podávejte vašemu koni během sportovní sezóny 100 g / den smíchané s jeho krmivem.

 • Kůň (cca 600 kg): 100 g / den

 • Poník (cca 300 kg): 50 g / den

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

9 z 10 chlpáčikov odporúča ↓

Pavo Eplus 3 kg

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
' '
Opíšte kód z obrázku tak, ako ho vidíte
Stráženie produktu
EUR
Naposledy navštívené
AF Distribution s.r.o.
Karpatské námestie 10A
83106 Bratislava Rača
Slovenská republika
IČO: 52010180
IČ DPH (DIČ): 2120864328