NATIVIA Active Beef & Rice 15 kg

Receptúra rešpektuje prirodzené zákonitosti výživy psa. Obvyklá kombinácia obilnín alebo zemiakov je úplne nahradená iba kvalitnou ryžou. Tá svojou stráviteľnosťou a profilom aminokyselín tieto tradičné suroviny prevyšuje, nezaťažuje organizmus a spoločne s ostatnými komponentmi výrobku zabezpečí zdravú výživu psa. Nativia Active v rade Beef & Rice obsahuje 81% bielkovín živočíšneho pôvodu a radí sa tak medzi popredné značky na trhu. ... viac
32.71 EUR bez DPH
Na sklade
39.25 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia

NATIVIA Active Beef & Rice 15 kg

Receptúra rešpektuje prirodzené zákonitosti výživy psa. Obvyklá kombinácia obilnín alebo zemiakov je úplne nahradená iba kvalitnou ryžou. Tá svojou stráviteľnosťou a profilom aminokyselín tieto tradičné suroviny prevyšuje, nezaťažuje organizmus a spoločne s ostatnými komponentmi výrobku zabezpečí zdravú výživu psa. Nativia Active v rade Beef & Rice obsahuje 81% bielkovín živočíšneho pôvodu a radí sa tak medzi popredné značky na trhu.

Benefity:

  • Viac energie vo forme tukov + L karnitín pre ich využitie
  • Chondroitín sulfát a glukosamín na podporu kĺbovej výživy
  • Extrakt ostropestreca mariánskeho pre podporu funkcie pečene
  • Stopové prvky v organickej chelátovej forme

Kŕmny návod:
Krmivo podávajte suché alebo zvlhčené. Nedojedené vlhké zvyšky vždy odstráňte. Pre vytvorenie vhodného návyku je vhodné kŕmiť vášho psa vždy v rovnakom čase. Veľkosť dennej kŕmnej dávky uvedená v tabuľke je len orientačná, skutočná potreba zvieraťa sa môže meniť podľa veku, pohlavia, zdravoního stavu, teploty okolitého prostredia a hlavne podľa úrovne aktivity. Preto je nutné podávané množstvo krmiva regulovať tak, aby pes nepriberal a udržal si zdravú aktívnu kondíciu.

Zaistite vášmu psovi dostatok pohybu a trvalú možnosť prístupu k čerstvej pitnej vode.

Zloženie *:
Výrobky zo suchozemských zvierat a výrobky z nich (hovädzie oškvarky 28,5%, bravčový tuk 12,5%, kvalitné hovädzie dehydrované mäso 6%, chondroitín-sulfát 0,02%); Zrná obilnín a výrobky z nich (iba lúpaná ryža 34,5%); Hľuzy, korene a produkty z nich získané (cukrovarské odrezky sušené, čakankový inulín); Ryby, iné vodné živočíchy a produkty z nich získané (rybia múčka 4%, lososový olej 0,5%); Olejnaté semená, olejnaté plody a výrobky z nich (ľanové semeno); Pivovarské kvasnice; Minerálne látky; Ostatné rastliny, riasy a výrobky z nich (juka 0,03%); Rôzne (glukosamín 0,03%) * uvedené percento suroviny udáva jej celkový podiel vo výrobku podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a rady č. 767/2009 (článok 17, odsek 2, písmeno a) a pomenovanie surovín sa riadi podľa Nariadenia komisie EÚ č. 68/2013.

Analytické zložky:
Hrubý proteín 30%, oleje a tuky 20%, vláknina 2,8%, popol 8,2%, vápnik 1,4%, fosfor 1,0%, sodík 0,4%

Obsah doplnkových látok v 1 kg:
Stopové prvky: Cu 20 mg (doplnené chelát medi a aminokyselín n-hydrátom), Mn 55 mg (doplnené chelát mangánu a aminokyselín n-hydrátom), Zn 220 mg (doplnené chelát zinku a aminokyselín n-hydrátom), I 2,5 mg (doplnené jodidom draselným), Co 0,65 mg (doplnené síranom kobaltnatým heptahydrátu), Se 0,25 mg (doplnené organickú formou selénu produkovanú Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060)
Vitamíny, provitamíny a chemicky presne definované látky s podobnými účinkom: vitamín A 20000 mj, vitamín D31900 mj, vitamín E (RRR alfatokoferol) 350 mg, kyselina nikotínová 125 mg, L-karnitín 200 mg

Senzorické doplnkové látky:
extrakt z pestreca mariánskeho 40 mg

Technologické doplnkové látky:
antioxidanty, konzervanty

Mikroorganizmy:
Enterococcus faecium NCIMB 10415 1x109 CFU

Metabolizovateľná energie:
ME 17,33 MJ / kg

Pes
Ano
Druh mäsa
Bravčové mäso
Druh mäsa
Hovädzie mäso
Vek
Pre dospelé psy
Veľkosť plemena
Stredné plemeno
Veľkosť plemena
Veľké plemeno
Veľkosť plemena
Malé plemeno
Druh krmiva
Pre aktívnych psov ( High energy)

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

9 z 10 chlpáčikov odporúča ↓

NATIVIA Active Beef & Rice 15 kg

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Stráženie produktu
EUR
Naposledy navštívené