Felix Sensations Cat Multipack Treska v paradajkovej omáčke a Sardinky v mrkvovej omáčke 4 x 100 g

FELIX Sensations Sauce Surprise je rad lahodných krmív s jemnými mäsovými alebo rybacími kúskami v omáčkach s rôznymi príchuťami ponúkajúce neodolateľné prekvapenie.... viac
Bežná cena: 0 EUR (--Infinity%)
1.92 EUR bez DPH
Na sklade
2.3 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia

Felix Sensations Cat Multipack Treska v paradajkovej omáčke a Sardinky v mrkvovej omáčke 4 x 100 g

FELIX Sensations Sauce Surprise je rad lahodných krmív s jemnými mäsovými alebo rybacími kúskami v omáčkach s rôznymi príchuťami ponúkajúce neodolateľné prekvapenie. Tento rad krmív kombinuje veľmi zaujímavé príchute ako je napríklad receptúra s morkou v omáčke so slaninovou príchuťou. Vyzerajú, voňajú a chutia tak lahodne, že im Vaša mačka neodolá. Takže ak máte to šťastie a Vaša mačka je tak senzačná ako FELIX, prekvapte jej zmysly rôznymi lahodnými kombináciami chutí každý deň!

FELIX Sensations Sauce Surprise sú dostupné v širokej škále rybacích a mäsových príchutí kombinovaných s ochutenými omáčkami, ktoré naplnia túžbu Vášho mačacieho miláčika po rozmanitosti. Zároveň sú plné zdravých dobrôt, aby uspokojili 100 % denných potrieb Vašej mačky pri podávaní podľa kŕmneho návodu na obale.

 

Zloženie: treska v omáčke s príchuťou paradajok: mäso a vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb (treska 4%), vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (paradajky 4% v omáčke z paradajkového koncentrátu), minerálne látky , cukry. Sardinka v mrkvovej omáčke: mäso a vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb (sardinky 4%), zelenina (mrkva 4% v omáčke z mrkvového koncentrátu), minerálne látky, cukry. "

Druh mäsa
Rybacie mäso
Vek
Mačka

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

9 z 10 chlpáčikov odporúča ↓

Felix Sensations Cat Multipack Treska v paradajkovej omáčke a Sardinky v mrkvovej omáčke 4 x 100 g

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Stráženie produktu
EUR
Naposledy navštívené