Felix Fantastic multipack Výber z rýb v želé 48 x 100 g

Lahodné kapsičky pre mačky FELIX Fantastic v multipacku - výber z rýb v želé (s lososom, platesa, s tuniakom a treskou).... viac
18.33 EUR bez DPH
Na sklade
22 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia

Felix Fantastic multipack Výber z rýb v želé 48 x 100 g

FELIX Fantastic je rad lahodných krmív, ktoré vyzerajú a voňajú tak mäsovo, že pôsobí ako jedlo uvarené Vami samotnými. Špeciálne pripravené z jemných mäsových kúskov vo šťavnatom želé. Táto lahodná krmivá sú zdrojom esenciálnych Omega-6 mastných kyselín a majú správnu kombináciu vyvážených minerálnych látok a vitamínov. Sú plná zdravých dobrôt, aby uspokojila 100% denných potrieb Vašej mačky pri podávaní podľa kŕmneho návodu.
 
Zloženie:
S lososom:
mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb (losos 4%), minerálne látky, cukry.
 
S platesotvaré:
mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb (platesa 4%), minerálne látky, cukry.
 
S tuniakom:
mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb (tuniak 4%), minerálne látky, cukry.
 
S treskou:
mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb (treska 4%), miner lne látky, cukry.
Druh mäsa
Rybacie mäso
Vek
Mačka

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

Felix Fantastic multipack Výber z rýb v želé 48 x 100 g

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Stráženie produktu
EUR
Naposledy navštívené