Felix Fantastic multipack Výber so zeleninou v želé 12 x 85g

Lahodné kapsičky pre mačky FELIX Fantastic v multipacku - masový výber so zeleninou v želé (s kuraťom a paradajkami, s hovädzím a mrkvou, s lososom a cuketou, sa pstruhom a zelenými fazuľkami).... viac
Bežná cena: 0 EUR (--Infinity%)
5.74 EUR bez DPH
Na sklade
6.89 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia

Felix Fantastic multipack Výber so zeleninou v želé 12 x 85 g

FELIX Fantastic je rad lahodných krmív, ktoré vyzerajú a voňajú tak mäsovo, že pôsobí ako jedlo uvarené Vami samotnými. Špeciálne pripravené z jemných mäsových kúskov a   zeleniny   v šťavnatom želé.   Táto lahodná krmivá sú zdrojom esenciálnych Omega-6 mastných kyselín a majú správnu kombináciu vyvážených minerálnych látok a vitamínov. Sú plná zdravých dobrôt, aby uspokojila 100% denných potrieb Vašej mačky pri podávaní podľa kŕmneho návodu.
 
Zloženie:
S kuraťom a paradajkami:
mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu (z toho kura 4%), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, zelenina (paradajka 4%), minerálne látky, cukry.
 
S hovädzím a mrkvou:
mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu (z toho hovädzie 4%), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, zelenina ( mrkva 4%), minerálne látky, cukry.
 
S lososom a cuketou:
mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb (losos 4%), zelenina (cuketa 4%), minerálne látky, cukry.
 
S pstruhom a zelenými fazuľkami:
mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb (pstruh 4%), zelenina (zelené fazule 4%), minerálne látky, cukry.
 
podávajte pri izbovej teplote. Čistá čerstvá voda by mala byť vždy k dispozícii. Kŕmne dávky sú určené pre mačky s normálnou aktivitou v prirodzenom prostredí. Individuálne potreby sa môžu líšiť a kŕmnu dávku je preto nutné prispôsobiť tak, aby si Vaša mačka udržala optimálnej hmotnosť.
Druh mäsa
Rybacie mäso
Druh mäsa
Hovädzie mäso
Druh mäsa
Kuracie mäso
Vek
Mačka

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

9 z 10 chlpáčikov odporúča ↓

Felix Fantastic multipack Výber so zeleninou v želé 12 x 85 g

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Stráženie produktu
EUR
Naposledy navštívené