Vážení zákazníci, telefonická podpora je momentálne pozastavená. V prípade otázok ohľadom objednávok nás prosím kontaktujte výhradne formou e-mailu na hore uvedenej adrese. Objednávky expedujeme štandardne. Ďakujeme za pochopenie.

Equitussin Plus predstavuje moderný prípravok vyvinutý veterinárnymi lekármi na základe súčasných vedeckých poznatkov pomáhajúci pri kašli koní vzniknutom z rôznych príčin. Ide o kombináciu účinných látok v prášku s atraktívnou malinovou príchuťou, čo umožňuje bezproblémové podávanie prípravku zamiešaním do krmiva. ... viac
49.33 EUR bez DPH
Na sklade
59.2 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia

EQUITUSSIN Plus 14x10g

Prudké zmeny počasia, chlad, dlhší pobyt v prašnej stajni alebo chronické ochorenie dýchacích ciest často vedie ku vzniku nepríjemného kašľa u koní.

Equitussin Plus predstavuje moderný prípravok vyvinutý veterinárnymi lekármi na základe súčasných vedeckých poznatkov pomáhajúci pri kašli koní vzniknutom z rôznych príčin. Ide o kombináciu účinných látok v prášku s atraktívnou malinovou príchuťou, čo umožňuje bezproblémové podávanie prípravku zamiešaním do krmiva.

Equitussin Plus je veterinárny prípravok pre kone určený na liečbu akútneho či chronického kašľa. Účinne pomáha tlmiť zápal v dýchacích cestách zvieraťa a urýchľuje ústup kašľa.

Kombinácia antioxidantov vo vyváženom pomere má ochranný efekt v dôsledku priamej detoxikácie toxínov v dýchacích cestách. 

Acetylcysteín (ACC) účinne viaže voľné radikály a inaktivuje ich reaktívnou SH skupinou, ktorá sa nachádza v jeho molekule a znižuje viskozitu hlienov koňa. Vitamín C okrem pohlcovania voľných radikálov zároveň stimuluje imunitný systém dýchacích ciest.

Oblasť použitia:

- podpora liečby akútnych a chronických ochorení dýchacieho aparátu koňa vrátane RAO

- zlepšenie zdravotného stavu v prípadoch chronického kašľa koní

- podpora rekonvalescencie po prekonaní vírusových ochorení dýchacieho aparátu

Návod na použitie:

10g (1 vrecko) na zviera (500kg) 2x denne, po dobu 7-14 dní. Dôkladne zamiešaný v krmive. Pri koňoch s inou hmotnosťou je potrebné dávku primerane upraviť.

Zloženie:

N-acetylcysteín (ACC) 5,00g, kyselina askorbová 1,00g, sacharóza 3,65g, fosforečnan vápenatý 0,15g, malinová aróma 0,2g

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

9 z 10 chlpáčikov odporúča ↓

EQUITUSSIN Plus 14x10g

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené