Arpalit Cat elektronický repelent 1ks

Veterinárny elektronický prostriedok Arpalit slúžiaci ako repelent pre mačky odpudzujúci kliešte. Elektrorepelent je vhodný pre mačky všetkých veľkostí a každého veku. Používajú ho majitelia mačiatok aj mačičiek. Môže byť použité aj na starších a slabších mačičkách, ktoré sú napr. choré alebo v období rekonvalescencie. Elektronický repelent obsahuje mikročip, ktorý vydáva ultrazvukové impulzy s frekvenciou 40 kHz (frekvencia pre človeka i zviera nepočuteľná). Tieto impulzy rušia a odpudzujú všetky parazity v okruhu 3m od zvieraťa. Aby repelent chránil mačku pred parazitmi, je potrebné ho správne upevniť na obojok podľa návodu. Pri správnom použití sa zamorené zviera do 35 dní od nasadenia odparazituje. Výhody elektrorepelentu Arpalit: netoxický bez zápachu ... viac
15.13 EUR bez DPH
Na objednávku
18.16 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia

Arpalit Cat elektronický repelent 1ks

Popis produktu

Arpalit Cat elektronický repelent pre mačky

Veterinárny elektronický prostriedok Arpalit slúžiaci ako repelent pre mačky odpudzujúci kliešte.

Elektrorepelent je vhodný pre mačky všetkých veľkostí a každého veku. Používajú ho majitelia mačiatok aj mačičiek. Môže byť použité aj na starších a slabších mačičkách, ktoré sú napr. choré alebo v období rekonvalescencie. Elektronický repelent obsahuje mikročip, ktorý vydáva ultrazvukové impulzy s frekvenciou 40 kHz (frekvencia pre človeka i zviera nepočuteľná). Tieto impulzy rušia a odpudzujú všetky parazity v okruhu 3m od zvieraťa. Aby repelent chránil mačku pred parazitmi, je potrebné ho správne upevniť na obojok podľa návodu. Pri správnom použití sa zamorené zviera do 35 dní od nasadenia odparazituje.

Výhody elektrorepelentu Arpalit:

  • netoxický
  • bez zápachu
  • účinnosť pri daždi neklesá
  • nepočuteľné ultrazvukové vlny
  • vhodné pre každú mačku od mačiatka až po seniorku

Spôsob použitia: pozri obrázok v galérii produktu; používajte hlavne v období najvyššieho výskytu parazitov (marec-október); pri kúpaní odkladajte 1) Vyberte prístroj z obalu. 2) Odstráňte červenú poistku. 3) Po 10tich zablikaniach LED svetla sa zariadenie zaktivuje. Po aktivácii repelentu je odhadovaná životnosť zhruba 10-12 mesiacov. Elektrorepelent je napájaný lítiovou batériou, ktorá nie je dobíjacia ani vymeniteľná. 4) Elektronický repelent pripevnite na obojok zvieraťa. Pozor! Otvor s mriežkou musí smerovať k telu zvieraťa. Z neho sú vydávané ultrazvukové vlny, ktoré odpudzujú kliešte a iný hmyz. 5) Na kontrolu funkcie stlačte malé tlačidlo nad mriežkou. Ak sa rozsvieti LED žiarovka, tak je aj naďalej prístroj funkčný.

Upozornenie: Uchovávajte v suchom prostredí pri teplote 5 - 25 °C a mimo dosahu detí. Dbajte na zvýšenú opatrnosť pri manipulácii u malých detí (produkt je malý a hrozí nebezpečenstvo vdýchnutia, prehltnutia i.). Chráňte elektrorepelent pred potopením vo vode a pred poškodením iným zvieraťom.

Chráňte vašu mačku pred blchami, kliešťami a inými nepríjemnými vonkajšími parazitmi (ektoparazitmi). V našej ponuke nájdete mnoho antiparazitných prípravkov pre mačky, ktoré spoľahlivo účinkujú. Stačí si vybrať formu a značku, ktoré budú vášmu miláčikovi vyhovovať najviac.

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

9 z 10 chlpáčikov odporúča ↓

Arpalit Cat elektronický repelent 1ks

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Stráženie produktu
EUR
Naposledy navštívené
AF Distribution s.r.o.
Karpatské námestie 10A
83106 Bratislava Rača
Slovenská republika
IČO: 52010180
IČ DPH (DIČ): SK2120864328
Czech
cz
Slovak
sk
EUR
CZK