Postreková nástraha vo forme vodorozpustného granulátu na ničenie muchy domácej, ktorá sa aplikuje náterom alebo postrekom. Používa sa vo všetkých objektoch, kde sa mucha domáca vyskytuje, v komunálnej sfére, potravinárstve, zdravotníctve, v objektoch živočíšnej výroby aj za prítomnosti hospodárskych zvierat. ... viac
27.17 EUR bez DPH
Na sklade
32.6 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia

Agita 10WG plv sol 400g

Postreková nástraha vo forme vodorozpustného granulátu na ničenie muchy domácej, ktorá sa aplikuje náterom alebo postrekom. Používa sa vo všetkých objektoch, kde sa mucha domáca vyskytuje, v komunálnej sfére, potravinárstve, zdravotníctve, v objektoch živočíšnej výroby aj za prítomnosti hospodárskych zvierat.
AGITA 10WG je insekticídy prípravok s účinnou látkou novej chemickej skupiny. Nástraha sa aplikuje iba na miesta, ktoré sú muchami vyhľadávané ako sedacie plochy, ako sú okná a dvere a ich okolie, zdroje tepla, časti stien, konštrukcií, technológie a pod. Používa sa aj za prítomnosti zvierat. Aplikuje sa formou vodnej suspenzie postrekom, ručnými alebo motorovými postrekovačmi. Tiež je možná aplikácia natieraním štetcom.

Spôsob použitia: 

Aplikácia náterom – dôkladne premiešajte 400g prípravku AGITA 10WG a 320ml vlažnej vody, tak aby vznikla rovnorodá riedka pasta. Vodou treba pridávať po častiach podľa konzistencie pasty. Toto množstvo postačuje na ošetrenie budovy s podlahovou plochou 100m2, alebo zodpovedajúcej ploche stien/stropu 200m2. Natrite minimálne 30 plôšok cca 10x30 cm tam , kde muchy najčastejšie sadajú (napr. slnečné steny, rámy okien, dojacie potrubia atď.). Takto je potrebné ošetriť cca 2,5% celkovej plochy. Tiež je možné natrieť kúsky kartónu, polyetylénu a tie porozvešiavať ku stropu.

Aplikácia postrekom – dôkladne premiešajte 400g prípravku AGITA 10WG a 3,2 litra vlažnej vody. Toto množstvo postačuje na ošetrenie budovy s podlahovou plochou 100m2 alebo zodpovedajúcej ploche stien/stropu 200m2, ošetruje sa asi 30% alebo 60-90m2. Postrekom sa ošetrujú plochy, kde sa muchy najčastejšie vyskytujú. Do nádoby postrekovača, čiastočne naplnenej vodou, sa za stáleho miešania vsype odvážené množstvo prípravku. Po doplnení vodou na stanovený objem a dôkladnom rozmiešaní je možné AGITA 10WG aplikovať. Ak bola práca prerušená na viac než 30 minút, suspenziu premiešajte. Nariedenú suspenziu prípravku použite v deň jej prípravy, najlepšie ihneď po jej príprave. Neaplikujte na špinavé alebo čerstvo nabielené steny. AGITA 10WG je možné aplikovať za prítomnosti zvierat, je však nutné sa vyvarovať priamych zásahov zvierat.

Účinná látka:

10% thiamethoxam ( 100 g/ kg) 0,05% 2-9 tricosen (0,5 g/ kg)

Upozornenie:

Prípravkom je zakázané ošetrovať krmivá a zdroje pitnej vody. Pred postrekom odstráňte nezabalené alebo nezakryté potraviny z miestnosti. Po aplikácii v maštaliach je nutné umyť žľaby, napájačky a plochy určené pre prípravu krmiva, pokiaľ došlo k ich kontaminácii. POZOR MOZE OHROZIŤ ZDRAVIE PO POUŽITÍ, NADÝCHANÍ, STYKU S POKOŽKOU A SLIZNICAMI SENZIBILIZUJE POKOŽKU! CHRÁŇTE PRED ĎEŤMI, NEPOUČENÝMI OSOBAMI A HOSPODÁRSKYMI ZVIERATAMI: PRE VČELY JEDOVATÝ PRE HOSPODÁRSKE, DOMÁCE A VOĽNE ŽIJÚCE ZVIERATÁ NEBEZPEČNÝ! PRE RYBY A OSTATNÉ VODNÉ ŽIJúCE ZVIERATÁ NEBEZPEČNÝ! PRE RYBY A OSTATNÉ VODNÉ ŽIVOČÍCHY SILNE JEDOVATÝ! POUŽÍVAJTE PODĽA NÁVODU!

Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci:

Pri práci používajte pokrývku hlavy, ochranný pracovný oblek s protiprašnou impregnáciou, respirátor proti prachu, tvárový štít resp. ochranné okuliare, gumové rukavice a gumovú obuv. Zabráňte vdychovaniu riadnym vetraním. Pri aplikácii je zakázané jesť, piť a fajčiť. Po skončení práce dokonale umyte celé telo, vrátane vlasov, mydlom a teplou vodou. Kontaminovaný pracovný odev pred novým použitím vyperte.

Prvá pomoc:

Pri nadýchaní – opustite zamorený priestor, postihnutému zabezpečte pobyt na čistom vzduchu, pokoj a teplo. Po požití – po požití prípravku vypláchnite dôkladne ústa vodou, vypite 0,3 litra vlažnej vody a nevyvolávajte zvracanie. Bezodkladne vyhľadajte lekársku pomoc! Pri zasiahnutí očí – vyplachujte prúdom čistej vody po dobu 15 minút a vyhľadajte lekára, ak začervenanie očí pretrváva. Pri zasiahnutí pokožky – odstráňte znečistený odev a zasiahnuté miesta umyte mydlom a teplou vodou. Pri otrave alebo podozrení na otravu – privolajte ihneď lekára a informujte ho o prípravku a poskytnutej prvej pomoci.

Výrobca:

Novartis Animal Health Inc., Švajčiarsko

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

Podobné produkty

Agita 10WG plv sol 400g

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
' '
Opíšte kód z obrázku tak, ako ho vidíte
Stráženie produktu
EUR
Naposledy navštívené
AF Distribution s.r.o.
Karpatské námestie 10A
83106 Bratislava Rača
Slovenská republika
IČO: 52010180
IČ DPH (DIČ): 2120864328
Czech
cz
Slovak
sk
EUR
CZK