ACANA Dog Yorkshire Pork Singels 6 kg

Formula Acana Yorkshire Pork Singles je biologicky vhodné monoproteínové krmivo pre citlivé psy všetkých plemien a veľkostí so sklonom k alergii. Obsahuje Yorkshirské bravčové chované na miestnych prérijních farmách, je dodávané v podiele celá korisť - vrátane mäsa, orgánov a chrupaviek - to odráža prirodzenú stravu psov. Čerstvá tekvica a maslová tekvica podporujú zdravé trávenie. Toto biologicky vhodné krmivo je pripravované z našich najlepších a najčerstvejších surovín a je vhodné pre vyberavé psy a psy s citlivým zažívaním. Tieto suroviny sú dodávané DENNE ČERSTVÉ, nezmrazené a bez konzervačných prostriedkov. ... viac
35.97 EUR bez DPH
Na sklade
43.16 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia

ACANA Dog Yorkshire Pork Singels 6 kg

Formula Acana Yorkshire Pork Singles je biologicky vhodné monoproteínové krmivo pre citlivé psy všetkých plemien a veľkostí so sklonom k alergii. Obsahuje Yorkshirské bravčové chované na miestnych prérijních farmách, je dodávané v podiele celá korisť - vrátane mäsa, orgánov a chrupaviek - to odráža prirodzenú stravu psov. Čerstvá tekvica a maslová tekvica podporujú zdravé trávenie. Toto biologicky vhodné krmivo je pripravované z našich najlepších a najčerstvejších surovín a je vhodné pre vyberavé psy a psy s citlivým zažívaním. Tieto suroviny sú dodávané DENNE ČERSTVÉ, nezmrazené a bez konzervačných prostriedkov.

Krmivo Acana sa vyrába z najlepších a najčerstvejších surovín zo Západnej Kanady v ocenenej rodinnej továrni, nachádzajúcej sa v Alberte v Kanade. Každá zo živín v krmive je obsiahnutá v prirodzenej podobe, a nie v umelej. Na rozdiel od bežných krmív pre psov, je ACANA bohatá na mäso a to aj v podiele celé koristi, čo dodáva dôležité živiny prirodzenou cestou, a vďaka tomu nie je potrebné pridávať veľké množstvo umelých doplnkov.

Benefity krmiva Acana Yorkshire Pork Singles:

  • Obsahujú 50 % mäsa a 50 % ovocia, zeleniny, bylín
  • Úplne bez zemiakov! Obsahujú 1/2 mäsa je vždy čerstvá a druhá 1/2 mäsa je dehydrovaná
  • Vyrábaná z čerstvých kanadských surovín, ktoré sú deklarované kanadskou vládou ako vhodné pre ľudskú spotrebu
  • Bravčové mäso z yorkšírskeho plemena pochádza z voľného chovu na prérijních farmách anglického Yorkshire
  • Mäso je použité ako tzv. "celá korisť" = vysoko výživné surové mäso, vrátane orgánov a chrupaviek

Zloženie:
Čerstvé bravčové (16 %), dehydrované bravčové (16 %), celý zelený hrach, celá červená šošovica, čerstvá bravčová pečeň (6 %), bravčový tuk (6 %), čerstvé bravčové obličky (4 %), čerstvá celá maslová tekvica (4 %), celý cícer, celá zelená šošovica, celý žltý hrach, sušené bravčové chrupavky (2 %), vláknina zo šošovice, morská riasa (1,2 %) (zdroj DHA a EPA), čerstvá celá tekvica, sušená morská riasa, mrazom sušená bravčová pečeň (0,1 %), soľ, čerstvé celé brusnice, čerstvé celé čučoriedky, koreň čakanky, kurkuma, pestrec, koreň lopúcha, levanduľa, koreň ibišteka, šípky.

Doplnkové látky (na kg):
Výživové doplnky: Vitamín D3: 500IU, Vitamín E: 100i, E6 (zinok): 100 mg, E4 (meď): 10mg.
Zootechnické doplnky: mikroorganizmy druhu Enterococcus faecium NCIMB10415: 600x10^6 CFU.

Analytické zložky:
Hrubý proteín 31 %, obsah tuku 15 %, hrubý popol 7,5 %, hrubá vláknina 5 %, vlhkosť 12 %, vápnik 1,2 %, fosfor 0,9 %, Omega-6 2,6 %, Omega-3 0,9 %, DHA/EPA 0,15 %/0,1 %, glukosamín 600 mg/kg, chondroitín 800 mg/kg

Hmotnosť
6 kg
Druh krmiva
Bez obilnín ( Grain Free)
Druh mäsa
Bravčové mäso
Vek
Pre dospelé psy
Veľkosť plemena
Malé plemeno
Veľkosť plemena
Stredné plemeno
Veľkosť plemena
Veľké plemeno

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

ACANA Dog Yorkshire Pork Singels 6 kg

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Stráženie produktu
EUR
Naposledy navštívené