ACANA Dog Yorkshire Pork Singels 2 kg

Formula Acana Yorkshire Pork Singles je biologicky vhodné monoproteínové krmivo pre citlivé psy všetkých plemien a veľkostí so sklonom k alergii. Obsahuje Yorkshirské bravčové chované na miestnych prérijních farmách, je dodávané v podiele celá korisť - vrátane mäsa, orgánov a chrupaviek - to odráža prirodzenú stravu psov. Čerstvá tekvica a maslová tekvica podporujú zdravé trávenie. Toto biologicky vhodné krmivo je pripravované z našich najlepších a najčerstvejších surovín a je vhodné pre vyberavé psy a psy s citlivým zažívaním. Tieto suroviny sú dodávané DENNE ČERSTVÉ, nezmrazené a bez konzervačných prostriedkov. ... viac
15.53 EUR bez DPH
Na sklade
18.64 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia

ACANA Dog Yorkshire Pork Singels 2 kg

Formula Acana Yorkshire Pork Singles je biologicky vhodné monoproteínové krmivo pre citlivé psy všetkých plemien a veľkostí so sklonom k alergii. Obsahuje Yorkshirské bravčové chované na miestnych prérijních farmách, je dodávané v podiele celá korisť - vrátane mäsa, orgánov a chrupaviek - to odráža prirodzenú stravu psov. Čerstvá tekvica a maslová tekvica podporujú zdravé trávenie. Toto biologicky vhodné krmivo je pripravované z našich najlepších a najčerstvejších surovín a je vhodné pre vyberavé psy a psy s citlivým zažívaním. Tieto suroviny sú dodávané DENNE ČERSTVÉ, nezmrazené a bez konzervačných prostriedkov.

Krmivo Acana sa vyrába z najlepších a najčerstvejších surovín zo Západnej Kanady v ocenenej rodinnej továrni, nachádzajúcej sa v Alberte v Kanade. Každá zo živín v krmive je obsiahnutá v prirodzenej podobe, a nie v umelej. Na rozdiel od bežných krmív pre psov, je ACANA bohatá na mäso a to aj v podiele celé koristi, čo dodáva dôležité živiny prirodzenou cestou, a vďaka tomu nie je potrebné pridávať veľké množstvo umelých doplnkov.

Benefity krmiva Acana Yorkshire Pork Singles:

  • Obsahujú 50 % mäsa a 50 % ovocia, zeleniny, bylín
  • Úplne bez zemiakov! Obsahujú 1/2 mäsa je vždy čerstvá a druhá 1/2 mäsa je dehydrovaná
  • Vyrábaná z čerstvých kanadských surovín, ktoré sú deklarované kanadskou vládou ako vhodné pre ľudskú spotrebu
  • Bravčové mäso z yorkšírskeho plemena pochádza z voľného chovu na prérijních farmách anglického Yorkshire
  • Mäso je použité ako tzv. "celá korisť" = vysoko výživné surové mäso, vrátane orgánov a chrupaviek

Zloženie:
Čerstvé bravčové (16 %), dehydrované bravčové (16 %), celý zelený hrach, celá červená šošovica, čerstvá bravčová pečeň (6 %), bravčový tuk (6 %), čerstvé bravčové obličky (4 %), čerstvá celá maslová tekvica (4 %), celý cícer, celá zelená šošovica, celý žltý hrach, sušené bravčové chrupavky (2 %), vláknina zo šošovice, morská riasa (1,2 %) (zdroj DHA a EPA), čerstvá celá tekvica, sušená morská riasa, mrazom sušená bravčová pečeň (0,1 %), soľ, čerstvé celé brusnice, čerstvé celé čučoriedky, koreň čakanky, kurkuma, pestrec, koreň lopúcha, levanduľa, koreň ibišteka, šípky.

Doplnkové látky (na kg):
Výživové doplnky: Vitamín D3: 500IU, Vitamín E: 100i, E6 (zinok): 100 mg, E4 (meď): 10mg.
Zootechnické doplnky: mikroorganizmy druhu Enterococcus faecium NCIMB10415: 600x10^6 CFU.

Analytické zložky:
Hrubý proteín 31 %, obsah tuku 15 %, hrubý popol 7,5 %, hrubá vláknina 5 %, vlhkosť 12 %, vápnik 1,2 %, fosfor 0,9 %, Omega-6 2,6 %, Omega-3 0,9 %, DHA/EPA 0,15 %/0,1 %, glukosamín 600 mg/kg, chondroitín 800 mg/kg

Hmotnosť
2 kg
Druh mäsa
Bravčové mäso
Vek
Pre dospelé psy
Veľkosť plemena
Malé plemeno
Veľkosť plemena
Stredné plemeno
Veľkosť plemena
Veľké plemeno
Druh krmiva
Bez obilnín ( Grain Free)

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

ACANA Dog Yorkshire Pork Singels 2 kg

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Stráženie produktu
EUR
Naposledy navštívené